رئیس سازمان امور عشایر ایران: واکسیناسیون رایگان دام عشایر با همکاری بسیج،دامپزشکی و امور عشایر در حال انجام است

رئیس سازمان امور عشایر ایران از همکاری مشترک بسیج، سازمان دامپزشکی و سازمان امور عشایر در اجرای طرح جهادی واکسیناسیون رایگان دام عشایر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره امور عشایر استان یزد به نقل از سازمان امور عشایر ایران، مراسم معارفه فرمانده بسیج سازمان امور عشایر ایران روز سه شنبه ۲۵ مرداد ماه با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران، فرمانده بسیج وزارت جهاد کشاورزی و اعضای شورای مدیران سازمان در سالن کوچ برگزار شد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران در این مراسم اظهار داشت: مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم، رصد، پایش و نظارت بر بازار و با حضور میدانی که در استانها داشته است کارهای بزرگ، منظم و برنامه ریزی شده ای انجام داده است.

عباس پاپی زاده  با بیان اینکه شجره طیبه بسیج با فرمان حضرت امام (ره) شروع شد و اثرات آن را دفاع مقدس دیدیم، بیان داشت: همه ما باید به دنبال تسری دادن فرهنگ جهادی و بسیجی در همه شئون کشور و دستگاه ها باشیم و وزارت جهاد کشاورزی باید در این زمینه پیشرو باشد.

وی با اشاره به سفر روز گذشته خود برای بازدید از اجرای طرح جهادی واکسیناسیون رایگان دام عشایر در الموت قزوین، گفت: برای واکسیناسیون رایگان دام عشایر همکاری مشترک بسیج سازندگی، سازمان دامپزشکی و سازمان امور عشایر ایران در حال انجام است.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی نیز در این مراسم با گرامیداشت یاد و نام شهدا به خصوص شهدای عشایری، گفت: شهدای جامعه عشایری با ایمان و ایستادگی از نظام و انقلاب دفاع کردند.

مهرداد پاکار با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص عشایر که باوفاترین مردم، مایه عزت و افتخار و رکن مهم تولید و امنیت کشور هستند، گفت: حساس ترین جا همین سازمان امور عشایر است ک به عشایر خدمت رسانی می شود و امروز در راس آن یکی از مدیران تراز انقلاب اسلامی حضور دارد.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی گفت: یک بسیجی باید در تمام زمینه های فکری، تخصصی، عمومی، ایمانی توانمند باشد، زیرا انقلاب نیازمند فعالیت، هوشیاری، برنامه ریزی و عمل در تمام عرصه ها است.

وی همچنین با گرامیداشت یاد و نام شهدای مدافع حرم، اظهار داشت: این شهدا قبل از اینکه مدافع حرم باشند، مدافع وطن هستند و یاد و نامشان زنده است و خدا به ما کمک کند راه آنان را ادامه دهیم.

فرمانده بسیج سازمان امور عشایر ایران نیز در سخنانی با اشاره به نقش اثرگذار بسیج در عرصه های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی کشور، سردار شهید سلیمانی را نماد مقاومت در برابر ظلم و استکبار دانست و افزود: سردار سلیمانی با رویکردی بسیجی الگوی مقاومتی را ایجاد کرد که از مولفه های این مقاومت حب به ولایت، بصیرت و مسئولیت پذیری بسیجی است.

علی اسفندیاری ادامه داد: با اعتماد به بسیج در همه عرصه ها نتیجه های خوبی حاصل خواهد شد و همچنین بسیج از پتانسیل های خوبی برای مدیریت حوادث غیرمترقبه برخوردار است.

در پایان این مراسم حکم انتصاب علی اسفندیاری به عنوان فرمانده بسیج سازمان امور عشایر ایران و حکم انتصاب فرشید ذبیحی به عنوان فرمانده بسیج امور عشایر استان تهران توسط رئیس سازمان امور عشایر ایران و فرمانده بسیج وزارت جهاد کشاورزی داده شد.

  نظرات