مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان امور عشایر: همکاری در امور سازمانی برای خدمت به مردم عبادت است

مسئول حوزۀ نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران گفت: همکاری در امور سازمانی برای خدمت به مردم عبادت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره امور عشایر استان یزد به نقل از سازمان امور عشایر ایران، دهمین نشست قرارگاه امنیت غذایی عشایر روز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران و اعضای این قرارگاه در سالن کوچ برگزار شد.

مسئول حوزۀ نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران در این نشست همکاری در امور سازمانی را عبادت دانست و گفت: ما در حکومتی که ولی فقیه  در راس آن و نگاه خداوند روی آن است به مردم خدمت می کنیم.

حجت الاسلام افشار حاتم پور با تاکید بر رعایت منشور اخلاقی در سازمان، همکاری در امور را برای رسیدن به موفقیت و اهداف سازمانی ضروری عنوان کرد.

 

عشایر زودتر از موعد مقرر کوچ نکنند

معاون توسعۀ و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران نیز در این نشست به لزوم رعایت تقویم کوچ توسط عشایر تاکید کرد.

مهدی میزبان با بیان اینکه در ایام آغاز فصل کوچ بهاره هستیم، از عشایر کشور خواست تقویم کوچ را رعایت نمایند و زودتر از زمان تعیین شده، کوچ بهاره خود را آغاز نکنند.

وی با اشاره به احتمال بارش های بهاری و وقوع سیل در مناطق عشایری، بر لزوم آمادگی امور عشایر استانها برای مقابله با حوادث طبیعی احتمالی و پیش بینی نشده تاکید کرد.

معاون توسعۀ و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران، گفت: به غیر از چهار استان در مابقی استان ها همچنان با خشکسالی مواجه هستیم و امکان کمبود نهاده های دامی وجود دارد که باید پیش بینی های لازم را در این خصوص انجام دهیم.

  نظرات