سرپرست سازمان امور عشایر ایران: باید وظیفه خودمان را در قبال سردار سلیمانی سید شهدای عشایری انجام دهیم

سرپرست سازمان امور عشایر ایران گفت: سردار قاسم سلیمانی سیدشهدای عشایری هستند و ما باید وظیفه خودمان را برای معرفی و بزرگداشت این فرزند عشایری انجام دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره امور عشایر استان یزد به نقل از سازمان امور عشایر ایران، مراسم کشوری سوگواره شهادت حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی با حضور مدیران و کارکنان ستادی و استانی امور عشایر و تعاونی های عشایری سراسر کشور روز شنبه ۱۸ دی ماه در سالن شهید قاسم سلیمانی سازمان امور عشایر ایران برگزار شد.

سرپرست سازمان امور عشایر ایران در این مراسم ویدئوکنفرانسی اظهار داشت: سردار قاسم سلیمانی سیدشهدای عشایری سایه شوم تروریست را از کشورهای منطقه کوتاه کرد.

عباس پاپی زاده با اشاره به اینکه حضرت امام خمینی (ره) در سال های مختلف نمونه های زیادی از جمله های تاریخی را فرموده اند که امروز تحقق آنها را می بینیم، افزود: یکی از جمله های معروف ایشان جمله “عشایر ذخائر انقلاب هستند” می باشد که نشان می دهد امام (ره) از عمق وجود به عشایر و پاکی و خلوص و تعهد آنان به انقلاب اعتقاد داشتند و از ظرفیت های تولیدی و خودکفایی عشایر و نقش آنان در پاسداری از مرزهای کشور آگاهی داشتند و تقدیم ده هزار شهید عشایری در دفاع مقدس گواه آن است.

وی ادامه داد: سردار قاسم سلیمانی گل سرسبد و سیدشهدای عشایری هستند و ما به عنوان سازمان امور عشایر هم در ستاد و هم در استانها باید وظیفه خودمان را برای معرفی و بزرگداشت این فرزند عزیز و غیوری که عشایر تربیت کرده اند، انجام دهیم.

                     

  نظرات