به همت حوزه مقاومت بسیج عشایری امام رضا (ع): یادواره شهدای عشایر در روستای صفی آباد برگزار شد

به همت حوزه مقاومت بسیج عشایری امام رضا (ع) یادواره شهدای عشایر در روستای صفی آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره امور عشایر استان یزد به نقل از خبرگزاری بسیج یزد، به مناسبت استقبال از کنگره ۱۰۰۰۰ شهیدعشایر کشور یادواره۴۷شهید عشایر استان یزد و گرامیداشت سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین ایام فاطمیه به همت حوزه مقاومت بسیج عشایری امام رضا (ع) پایگا‌های مقاومت ودیگر مسؤولان دهستان فراغه ابرکوه و شرکت مسؤولین استانی؛ شهرستانی و حضور پرشور مردم؛ عشایر غیور (خواهروبرادر) برنامه یادواره شهدای عشایر در روستای صفی آباد برگزار شد.

در این مراسم شمس مدیرامور عشایر استان گفت عشایر استان در سه شهرستان ابرکوه؛ خاتم و مروست زندگی می کنند که دارای۱۵۰۰خانوار هستندکه نقش بسزایی در دفاع مقدس داشتند.
حجه السلام فلاح زاده سخنران این مراسم به صفای باطنی و شجاعت عشایر در خط مقدم جبهه اشاره کرد و فرمود با این شهدایی که تقدیم کردند کاملا معلوم هست که نقش اساسی را در دفاع از کشور و نظام اسلامی داشتند.
سپس “جناب سرهنگ دهقان” مسؤول بسیج عشایرسپاه الغدیرگفت: برای خدمت رسانی به عشایر نزدیک به۱۰تانکرآب ازطریق مجمع بسیج عشایر به عشایر غیور رسانده می شود برای تأمین آب رسانی و طرح‌های خدماتی.
در ادامه این برنامه فرهنگی و معنوی “جناب سرهنگ ابرقویی” فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه اظهار کرد: درحاشیه این یادواره برنامه رزمایش کمک مؤمنانه که قریب به۱۵۰بسته معیشتی است به نیت شهدا آماده شده همچنین برگزاری غرفه های صنایع دستی و ایستگاه تست پایش سلامت برگزار شد.
سپس اجرای سرود به مناسبت گرامیداشت سالگرد شهادت سردارسلیمانی اجرا گردید.
و در پایان حاضرین در این مراسم در غم جانسوز بانوی مدینه حضرت فاطمه زهرا (س) به سوگ نشستند.

 

 

 

 

 

 

  نظرات