پیام رئیس سازمان امور عشایر ایران به مناسبت هفته بسیج

رئیس سازمان امور عشایر ایران در پیامی به مناسبت هفته بسیج، سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی (ره) را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره امور عشایر استان یزد به نقل از سازمان امور عشایر ایران، شاهپور علائی مقدم به مناسبت هفته بسیج در پیامی فرا رسیدن سالروز صدور فرمان تاریخی بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین و ارتش ۲۰ میلیونی را گرامی داشت.

متن پیام رئیس سازمان امور عشایر ایران به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج یکی از عنایات ارزشمند و والای الهی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که به برکت وجود حضرت امام خمینی (ره) به امت اسلامی ایران ارزانی شده است و بسیج عشایری نیز بخشی از این شجره طیبه و درخت پرثمر و با برکت انقلاب اسلامی است.

جامعه عشایری به عنوان یکی از نهادهای مردمی، در دوران دفاع مقدس با رشادت ها و دلاوری های غیور مردانی از دل عشایر و با تقدیم جان و مال خود از تمامیت ارضی کشور با تمام وجود دفاع کردند و با تقدیم ده هزار شهید به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) به عنوان یکی از انقلابی ترین نهادهای مردمی در کشور شناخته می شوند. در دوران پس از جنگ تحمیلی، دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی از راه های مختلف اقدام به ضربه زدن به کشور نمودند که با بیداری اقشار مختلف مردم از جمله جامعه عشایری کشور به عنوان مرزبانان این مرز و بوم، این توطئه ها نیز خنثی گردیده است.

اکنون که دشمنان اسلام و انقلاب از تمامی توطئه های استکباری خویش ناامید شده اند، تنها راه مقابله با انقلاب شکوهمند اسلامی را مبارزه با فرهنگ و اعتقادات مردم تصور کرده و بیشترین توجه و حمله را به نسل جوان معطوف داشته اند و با انواع ترفندها و توطئه ها به تهاجم و مبارزه فرهنگی با ملت بیدار ایران پرداختند که جوانان از جمله جوانان عشایری به عنوان چشم و گوش این سرزمین، در تمامی نقاط این کشور پهناور با سربلندی این آزمون را نیز پشت سر نهاده اند.

  نظرات